~ Kurzy ~

Access bars

Název kurzu:      Certifikovaný kurz ACCESS BARS®

Termíny kurzů:    není zde žádný termín? Pak si dovolte jej vytvořit a dejte mi vědět, kdy se vám to hodí.

Rezervovat

Místo konání:      Praha 9 – Koloděje, s přispěním koček a dětí (Ale ráda přijedu i za vámi 🙂 ), a když bude hezky teplo, tak si můžeme kurz užít na zahradě s přispěním přírody a sluníčka
Facilitátorka: Klára
Cena jednodenního kurzu:
První absolvování kurzu – 7.850,- Kč.
Každé další opakovaní kurzu – 3.925,- Kč.

Děti do 15 ti let zdarma, společně s platící dospělou osobou.
Studenti do 18 ti let platí poloviční kurzovné, stejně tak i děti do 15 let bez doprovodu platícího dospělého.
Na kurzu jsou vítány ženy, muži a samozřejmě děti.

Platba: hotově na kurzu

Rezervace mého místa na kurzu
Zažili jste účinky ACCESS BARS ® na svém těle a zajímá vás, jak se ho můžete naučit?

Rádi byste tuto modalitu využívali pro vaši rodinu, protože je skvělé zažívat tu pohodu stále dokola, a ještě pomáhat svým nejbližším nebo máte svoje podnikání, kde pracujete s klienty a vidíte zde možnost rozšíření svého podnikání?

Pak zde mám jednoduché a skvělé řešení… 😀

Pojďme spolu tvořit a rozšiřovat dobrou náladu dál. Dopřejme to všem, kteří si to vyberou a díky tomu bude kolem nás více pohodových, usměvavých a radostných bytostí.

Kurz je koncipován na 8 hodin včetně oběda. V průběhu kurzu zažijete Barsy dvakrát na vlastním těle, přijmete je, a zároveň je dvakrát dáte, abyste se to naučili. Předpoklady nejsou žádné, prostě si to jenom vyberte a dovolte. 😉

Máte obavy, že byste mohli někomu ublížit? Tak tady se opravdu bát nemusíte. Nebudete si s ničím zahrávat, v tom je tato metoda nádherná. Žádné hrabání v minulosti, žádné hledání příčin, jenom spustíte spínač na hlavě, který vše, co má udělá sám. Neděláme terapii, jenom rozproudíme energii do té míry, kam si to dovolí osoba, která přijímá.

ACCESS BARS® je opravdu velmi jednoduchá metoda, kterou se může naučit každý, kdo chce s touto modalitou pracovat. Dokonce je vhodná i pro děti, kteří jsou v tomto neskuteční tvůrci.

Tak co, už cítíte to vzrušení, že se můžete naučit něco, co konečně dává smysl a hlavně je to využitelné v praxi? Už přemýšlíte, komu všemu Barsy spustíte a těšíte se, jak je to obohatí? Pak vítejte v klubu. Jak se tohle jenom zlepší?

Naše společná jízda právě začíná…

Rezervace mého místa na kurzu

S Access Bars nemáte žádné zkušenosti, tak co jej nejprve vyzkoušet?

Můj první kurz ACCESS BARS, který jsem si vybrala byl hlavně proto, abych mohla pomoci své rodině. Viděla jsem v tom učiněný zázrak, protože to „resetování“ hlavy, které jsem zažila a ta radost byl tak ohromující, že jsem měla jasno.

Access Bars v praxi
Můj první kurz Access Bars

Chtěla jsem, aby moje rodina zažila to samé. 

Vždy jsem se snažila, aby moje děti vyrůstali v harmonickém prostředí, světě. Dělala jsem pro to to nejlepší, co jsem mohla, ale bohužel ani mně se nevyhlo, že mi kolikrát ruply nervy nebo jsem vyhrocené situace nezvládla tak, jak bych chtěla… Naopak, ta snaha o dokonalost mě dohnala do neskutečného stresu, který kolikrát vyústil v něco, co byste rozhodně nechtěli potkat.

A pak mi do cesty přišly Barsy a bylo jasno.

Když vidím účinek sama na sobě, jak zvládám stresové situace každým dnem lépe a lépe, když vidím, jak mé děti jsou klidnější a sebevědomější, tak vím, že to byla ta nejlepší volba, kterou jsem učinila. Až později jsem se rozhodla, že budu tuto metodu šířit dál mezi ostatní.

Co kdybych zde byla právě pro VÁS?

Rezervace mého místa na kurzu