~ Otázky A Odpovědi ~

Nejjednodušší je, když mi zavoláte a domluvíme si schůzku. Už po telefonu poznáte, zda jsem ta pravá pro vás. 

Je několik způsobů. Buď cítíte velkou potřebu zažít výše popisované služby (jednu z nich), to hovoří vaše vědomí a vybralo to nejlepší přímo pro vás. Druhý způsob je, že si vyberete dle popisu, který uvádím. A v neposlední řadě se může stát, že se objednáte na některou z mých služeb a v průběhu našeho sezení použijeme více metod, které si zrovna vaše tělo bude žádat. I to je možné. 

To je důležitá otázka. Zeptejte se sami sebe: Co mi to přinese, když se vydám touto cestou?
Já vám mohu říct pouze svoji zkušenost.
Vyzkoušela jsem toho opravdu hodně a vždy jsem do toho šla s velkým očekáváním. Čekala jsem, že se mi rázem změní úplně vše, jako mávnutím kouzelného proutku. Čekala jsem na ohňostroje a velké burácení. Jenomže ono to tak pokaždé nebylo. Žádné obrovské ohňostroje, žádné přetočení o 360°. Na druhou stranu, pokud jsem si vybrala metodu, která si mě přitáhla bez toho, aby mi někdo říkal, jak je zázračná, tak ty změny skutečně přišly. A první, co přišlo, bylo uvolnění, lehkost a radost. Díky tomu jsem poznala, že jsem na správné cestě a je to to, co mi teď dělá dobře.
Bylo by pro vás fajn vstát z lehátka s lehčí, a hlavně klidnější hlavou? Už teď se na vás moc těším a na naše tvoření.

Pokud si chcete pouze odpočinout a uvolnit hlavu, tak pak je to jenom na vás. Jak ucítíte, že už máte všeho „plné zuby“, tak přijďte. 🙂
Pokud ovšem chcete ve svém životě změny, uvolňovat napětí v těle, úhly pohledů, které vám neslouží, tak pak doporučuji chodit pravidelně. Tak, jako si čistíte zuby pravidelně, tak i zde je dobré si tuto radost dopřávat tak často, jak si dovolíte. Ideálně 1x týdně, 1 x za 14 dní nebo 1x za měsíc. 

Souhlasíte se mnou, když řeknu, že vše je jenom energie? Já jsem pouze spouštěč energie, který ví, kam sáhnout, aby se rozproudila. Tento proces nekončí ve chvíli, kdy končí naše sezení. Naopak pokračuje dál. No řekněte, je to úžasné, jak báječní jste?

Děti, protože mají mnoho energie, tak si mohou u spouštění Barsů dívat třeba na pohádku. Je důležité, aby se u toho cítili opravdu komfortně a měly chuť tuto relaxaci zažít znovu. Barsy i tak fungují skvěle. Stejně tak i u tělesných procesů.

Je to překvapivé, ale jsou tu situace, kdy není vhodné podstupovat Access Bars a tělesné procesy. 
drogy
alkohol
tlumící léky: antidepresiva, léky na bolest

Ano i ne. Většina metod Access Consciusness se vždy provádí živě, přímo na těle. Je to právě o tom, abychom si dopřáli lehké doteky, které nám jsou příjemné a dovolili si přijmout celý energetický proces. Ostatní metody, včetně konzultace ohledně výživy je možné provádět online. Čištění nemovitostí se provádí po zaslání všech údajů bez vaší účasti. Pouze v některých případech navštěvuji místo, kde se nemovitost nachází. Zde je i cena individuální.

To, že jsou věci jinak vím už od dětství. Vždy jsem byla velmi volnomyšlenkářská a viděla věci jinak. Samozřejmě jak šel čas s časem, tak se mnoho věcí měnilo a já se utvářela dle okolí, uzavírala jsem se. Naštěstí tu máme báječný Vesmír a vědomí, které mě silně volalo zpět k sobě a duchovním naukám. Začalo to v roce 2001 knihou Miluj svůj život, od úžasné Louisy Hay, pak v roce 2011 setkáním s metodou SRT a v neposlední řadě v roce 2020 setkáním s Access Consciousness. Toto jsou pouze hlavní milníky mé cesty….

Objednanou službu můžete zrušit 24 hodin před jejím začátkem zcela bezplatně. Méně jak 24 hodin už se hradí 50 % storno poplatek. V případě, že se toto opakuje vícekrát, tak se naše cesty v dobrém rozchází.