~ poskytované služby ~

Access bars

Velmi příjemná metoda spouštění 32 bodů na hlavě, které rozproudí energii a postupně uvolňují nahromaděnou negativní energii, emoce, úhly pohledů a podobně. Je to takové odvirování počítače. Díky tomu má vědomí prostor se rozšířit.

Tento proces je skvělý všude tam, kdy jsme nervózní, zdá se nám, že na nás vše padá, máme plnou hlavu, jsme stále pod emocemi (hlavně těmi hádavými) a potřebujeme se ztišit, aby se nám hlava uvolnila. Zároveň je skvělý ve chvíli, pokud máme před důležitými zkouškami, pracovními aktivitami nebo emočně napjatými situacemi.

Jak probíhá sezení
nebo spíš ležení? 🙂

Sezení probíhá tak, že si lehnete pohodlně na lehátko. Pokud jste zimomřiví, tak vás přikryji, záleží zcela na vás. Poté už začneme s rozprouděním energie a spouštěním Barsů. Jedná se o velmi příjemnou relaxaci, kdy vy nemusíte vůbec nic, jenom si dovolit to přijímat.

Kolik času potřebuji?

Krásných 60 – 75 minut jenom pro sebe

Investice do sebe 1 850,- Kč

Děti 0 - 10 let 750,- Kč

Investice do změny svého života, 3 sezení 5 400,- Kč

Access energetický facelift

Access energetický facelift je velmi příjemný proces, který pomocí doteků na obličeji a těle, může zvrátit příznaky stárnutí. A nemyslím tím jenom ty viditelné, ale i ty, které nám zůstávají skryté uvnitř nás. 

Jaké by to bylo vypadat mladší bez botoxu, bolesti způsobené jehlami a dalších traumat, které jsme mnohdy ochotni podstoupit, abychom vypadali mladší? 

Co když můžeme vypadat lépe a přitom se cítit skvěle, odpočatě a ještě si dopřát báječnou péči, která nám pomůže se zbavit napětí a stresu, které v sobě mnohdy zbytečně držíme?

Access energetický facelift umožní vašemu tělu se cítit a vypadat lépe. 🙂

Jak to probíhá?

Sezení probíhá tak, že si lehnete pohodlně na lehátko. Pokud jste zimomřiví, tak vás přikryji, záleží zcela na vás. Poté už začneme s rozprouděním energie a spouštěním AEF. Jedná se o velmi příjemnou relaxaci, kdy vy nemusíte vůbec nic, jenom si dovolit to přijímat.

Doporučení: AEF je vhodné podstoupit alespoň 20x, aby byly změny co nejvíce trvalé.

Již po 3 sezeních na sobě budete vidět změny.

Kolik času potřebuji?

Krásných 60 – 90 minut jenom pro sebe

Investice do sebe 2 000,- Kč

Investice do 5 sezení pro viditelné změny 9 000,- Kč

Investice do kompletní proměny: 20 sezení 30 000,-

Access Tělesné procesy

Tělesné procesy se spouští na celém těle, kdy aktivují proudění energie. Access Consciousness disponuje zhruba 50 tělesnými procesy, které uvolňují z těla nahromaděnou blokovanou energii, soudy, emoce, úhly pohledů a přesvědčení, která jsme pevně ukotvili v našem těle.

Na co se hodí?

Jak to probíhá?

Opět vše probíhá v pohodlí na lehátku, kdy se na těle spouští jednotlivé body, které rozproudí energii a nastartují tak procesy, které tělu pomáhají se vypořádat s omezeními, která spouští nemoci.

Celý proces trvá 60 - 90 minut

Investice do sebe 1 850,- Kč

ostatní služby mimo access

SRT

Spiritual Response Therapy 

V roce 2011 mi velmi pomohla metoda SRT, kterou jsem se velmi brzy naučila, protože jsem věděla, jak pomáhá. Dnes ji používám spíše jako doplňkovou metodu. Nicméně, velmi účinnou…

Cena za 60 minut 2 250,- Kč

SRT

Čištění nemovitostí

Určitě jste již zažili pocit, že někde se cítíte dobře a jinde chcete hned odejít. Znáte ten pocit?

Pak zde může pomoci metoda SRT, díky které se dá krásně vyčistit veškerá negativní energie z vašeho domu / bytu. 

 

Cena za 1 nemovitost 3 500,- Kč

Konzultace

Co mohu udělat v životě jinak, aby se v mém životě stala změna?

Z jakého důvodu se nemohu posunout z místa?

Pokud vás takové otázky napadají nebo naopak, nemáte žádné otázky ve svém životě, ale nejste spokojení, tak je možná čas s tím něco udělat.

Čím vám mohu přispět, aby se věci ve vašem životě daly do pohybu?

Cena za 60 minut 2 000,- Kč

Domluvím si termín své schůzky co nejdřív?